Oferta

Dla domu

Eksperci od Uzdatniania Wody

Widząc wciąż rosnące zapotrzebowanie na stacje uzdatniania wody w domach jednorodzinnych, mamy w swojej ofercie również taką usługę. Jeśli chcesz raz i skutecznie zrobić porządek z wodą w Twoim domu – a ponieważ jesteśmy fachowcami, którzy o wodzie wiedzą niemal wszystko, pomożemy Ci dobrać najskuteczniejszy sposób na oczyszczenie wody w Twoim domu.
Potem do Ciebie przyjedziemy i zamontujemy Twoją własną stację uzdatniania wody. Poziom jej rozbudowania jest zależny od indywidualnych potrzeb Klienta. Dlatego zawsze naszym pierwszym krokiem jest analiza wody w domu Klienta.
Następnie przystępujemy do pracy: projektujemy idealne rozwiązanie.

Przykład jednej z naszych realizacji na zdjęciu.

Dopasowane filtry, czyli jakie?

Nie sprzedajemy Klientom gotowych zestawów filtrów „w ciemno”. Skuteczne uzdatnianie wody to nasze motto przewodnie od powstania firmy, dlatego tak duży nacisk kładziemy na dobór odpowiedniego sposobu filtracji wody. Chodzi o to, że jest to każdorazowo projekt indywidualny, a nie gotowa puszka z filtrami.

Oferujemy:

Zalety filtracji wody

Jesteśmy zdania, że w każdym domu jednorodzinnym powinien zostać zamontowany filtr uzdatniający wodę, ponieważ ma ona wpływ na niemal każdy aspekt życia domowników. Najważniejsze z nich to: