O nas

Poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się uzdatnianiem wody oraz systemami dezynfekcji. Ofertę kierujemy do różnych branż, od publicznej przez spożywczą do farmaceutycznej. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym dobór technologii, sprzedaż, instalację, doradztwo oraz serwis. Posiadamy drugą bazę na Mazowszu, co pozwala nam na szybką reakcję w razie awarii. Zapewniamy stałą opiekę serwisową na terenie całego kraju. Nasza oferta obejmuje układy pomiarowe, dezynfekcję, doradztwo
oraz zwalczanie bakterii.

Trochę więcej o nas

Chciałoby się krótko – ale po 23 latach się nie da. W naszej firmie zaczynaliśmy od prac związanych z serwisowaniem urządzeń stacji uzdatniania wody. 

Po krótkim czasie korzystając
z doświadczenia i wypracowaniu kontaktów handlowych 
zaczęliśmy dobierać technologie i sprzedawać urządzenia. Nawiązaliśmy współpracę
z największymi producentami urządzeń
i podzespołów do stacji 
uzdatniania wody i monitoringu parametrów. Sprowadzamy materiały od producentów europejskich, jak i spoza np. Japonii. Mając duże doświadczenie, jesteśmy zapraszani nas spotkania szkoleniowo-konsultacyjne. Mamy w ten sposób wpływ na konfigurację urządzeń dostosowaną do naszych wymagań. Kupując bezpośrednio, możemy oferować klientom najlepsze warunki. Dzisiaj działamy praktycznie
w każdej branży, od publicznej,
spożywczej przez energetykę zawodową
do farmacji włącznie, dobierając zmiękczanie, odżelazianie, odmanganianie, dekarbonizację, demineralizację (odwrócona osmoza, jonity), elektrodejonizację, analizatory parametrów wody, pompy dozujące oraz kompletne systemy dezynfekcji (generatory dwutlenku chloru, mobilne chloratory). 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy dobrać rozwiązania dostosowane do budżetu klienta. 

Wykorzystując nasze zaplecze techniczne, sami budujemy opracowane przez nas aplikacje wg wymogów klientów. Często są to układy nietypowe wręcz niepowtarzalne. Podejmujemy wyzwania trudne, gdzie trzeba wykazać się sporą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do zakładki REALIZACJE. 

Instalujemy układy pomiarowe wykorzystywane do kontroli i regulacji parametrów wody kotłowej, basenowej, wody technologicznej oraz przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Zajmujemy się dezynfekcją opartą na sterylizatorach promieniami UV,
przez najzwyklejszy podchloryn sodu do generatorów dwutlenku chloru pracujących na rozcieńczonych
i stężonych odczynnikach. 

Oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalne urządzenia do zwalczania bakterii legionella w szpitalach, hotelach i sanatoriach. Nie zapomnieliśmy o serwisie. Mamy własne ekipy serwisowe. Wiemy, jak bardzo klientom zależy na czasie reakcji w razie awarii. Dlatego mamy drugą bazę na Mazowszu. Możemy obniżyć koszty dojazdu, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych realiach. Sprawujemy stałą opiekę serwisową nad urządzeniami zainstalowanymi w zakładach przemysłowych, spożywczych i przetwórczych, na stacjach uzdatniania wody i w budynkach użyteczności publicznej na terenie całego kraju.

Chciałoby się krótko – ale po 23 latach się nie da. W naszej firmie zaczynaliśmy od prac związanych z serwisowaniem urządzeń stacji uzdatniania wody. Po krótkim czasie korzystając z doświadczenia i wypracowaniu kontaktów handlowych zaczęliśmy dobierać technologie i sprzedawać urządzenia. Nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami urządzeń i podzespołów do stacji uzdatniania wody i monitoringu parametrów. Sprowadzamy materiały od producentów europejskich, jak i spoza np. Japonii. Mając duże doświadczenie, jesteśmy zapraszani nas spotkania szkoleniowo-konsultacyjne. Mamy w ten sposób wpływ na konfigurację urządzeń
dostosowaną do naszych wymagań. Kupując bezpośrednio, możemy oferować klientom najlepsze warunki. Dzisiaj działamy praktycznie w każdej branży, od publicznej, spożywczej przez energetykę zawodową do farmacji włącznie, dobierając zmiękczanie, odżelazianie, odmanganianie, dekarbonizację, demineralizację (odwrócona osmoza, jonity), elektrodejonizację, analizatory parametrów wody, pompy dozujące oraz kompletne systemy dezynfekcji (generatory dwutlenku chloru, mobilne chloratory). Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy dobrać rozwiązania dostosowane do budżetu klienta.

Wykorzystując nasze zaplecze techniczne, sami budujemy opracowane przez nas aplikacje wg wymogów klientów. Często są to układy nietypowe wręcz niepowtarzalne. Podejmujemy wyzwania trudne, gdzie trzeba wykazać się sporą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do zakładki REALIZACJE. Instalujemy układy pomiarowe wykorzystywane do kontroli i regulacji parametrów wody kotłowej, basenowej, wody technologicznej oraz przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Zajmujemy się dezynfekcją opartą na sterylizatorach promieniami UV, przez najzwyklejszy podchloryn sodu do generatorów dwutlenku chloru pracujących na rozcieńczonych i stężonych odczynnikach. Oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalne urządzenia do zwalczania bakterii legionella w szpitalach, hotelach i sanatoriach. Nie zapomnieliśmy o serwisie. Mamy własne ekipy serwisowe. Wiemy, jak bardzo klientom zależy na czasie reakcji w razie awarii. Dlatego mamy drugą bazę na Mazowszu. Możemy obniżyć koszty dojazdu, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych realiach. Sprawujemy stałą opiekę serwisową nad urządzeniami zainstalowanymi w zakładach przemysłowych, spożywczych i przetwórczych, na stacjach uzdatniania wody i w budynkach użyteczności publicznej na terenie całego kraju.