Jeśli chcesz precyzyjne podawać płynne chemikalia, to w naszej ofercie znajdziesz membranowe pompy dozujące z napędem silnikowym lub elektromagnetycznym, ze sprawdzonych materiałów gwarantujących wysoką odporność chemiczną i mechaniczną. Dostarczamy pojedyncze pompy, jak i kompletne panele dozujące z systemami pomiarowymi.

Możemy pomóc także, jeśli masz problem z obecnością w wodzie bakterii np. legionella. Oferujemy zarówno proste systemu dozujące, jak i generatory dwutlenku chloru, które na miejscu wytwarzają i dozują ClO2 do instalacji. Dwutlenek chloru, z racji swej agresywnej natury, wymaga zastosowania najwyższej jakości podzespołów i materiałów. Po kilku latach testów i poszukiwań udało nam się znaleźć dostawców, których produkty spełniają te warunki, dzięki czemu sami montujemy takie urządzenia i możemy oferować je taniej niż popularne modele występujące na rynku.  

Jeśli masz pytanie, pomysł, problem, wyślij do nas zapytanie - pomożemy. W tej dziedzinie najlepiej pisać bezpośrednio na adres dozowanie@suwserwis.pl

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.