Dostawa i montaż generatora dwutlenku chloru (ClO2) oraz przepływowego analizatora zawartości ClO2 w wodzie uzdatnionej 9.10.2019
2022-09-07
Suw Serwis – pełnoletni
2022-09-07

Jedną z naszych ostatnich realizacji było stworzenie serii paneli których zadaniem było mierzenie i korygowanie pH wody w fontannach miejskich. Sterowniki Emeca z łącznością GSM pozwalają na zdalne nadzorowanie pracy układu. W skład instalacji wchodzą również sondy i pompy dozujące zintegrowane ze zbiornikami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności schodzenia do studzienek w których są instalacje. Brak konieczności zaglądania do każdej stacji rozmieszczonej na terenie miasta pozwala oszczędzać czas.
Panele są produkowane przez nas, z wykorzystaniem komponentów od sprawdzonych dostawców. Dzięki zapleczu w postaci magazynu i warsztatu jesteśmy w stanie wykonywać indywidualne zlecenia, nawet te w nietypowych warunkach.
Pompy dozujące zintegrowane ze zbiornikami są produkcji japońskiej firmy Tacmina. Producent ten oferuje szeroką gamę pomp dozujących czy bezpulsacyjnych. W tej konkretnej instalcji użyliśmy zestawów PTS.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress